İletişim

Kampüs FM 94.2 Radyomuz Zenginleştirilen İçerikleriyle Yayınına Devam Ediyor

 

Üniversitemizin radyosu olan 94.2 frekansından ve internet üzerinden yayın yapan Kampüs FM, eğitim içerikli programlarıyla dinleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Yaklaşık 10 yıl önce Eyyübiye Yerleşkemizde yayınlarına başlayan ve halen Osmanbey Kampüsünde yayın hayatını sürdüren Kampüs FM, karasal ve online radyo yayınlarıyla müzik, eğitim, kültür ve sanata yeni bir boyut kazandırmayı amaçlamaktadır.

Üniversitemiz bünyesinde hayata geçirdiğimiz Kampüs FM Radyosu, öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın pandemi günlerinde ihtiyacı olan eğlenceli içerikleriyle, keyifli sohbetleriyle, hayatımızın önemli bir parçası haline gelen müzikle, kaliteli zaman geçirme imkânı sunmaktadır.

Kampüs FM’de birçok farklı müzik türü ile sürdürülen yayın akışının yanı sıra, eğitici ve özgün içerikli programlara da yer verilmektedir.

Eğitim amaçlı bir yayın politikasının hedeflendiği ve üniversite öğrencilerimizin de yayınlarda aktif rol aldığı üniversitemiz radyosu Kampüs FM, pandemi sürecinde perşembe günleri 13:00-14:00 saatleri arasında canlı olarak üniversite hocalarımızın eğitici programlarıyla dinleyicinin karşısına çıkmaktadır.